25.04.2019 22:42
Новини: Sunny eXtreme е официалният вносител за България на кайт оборудване F2 Kiteboarding, Liquid Force, Underground Kite Boards.

Windyweek - точни прогнози за вятъра Anemometers - Sunny eXtreme windsurf lessons

Уиндсърф, кайт, сноуборд, екстремни спортове

Страници: 1 2 »   Най-долу
Печат
Автор Тема: ДА СПАСИМ ГЪРЦИЯ  (Прочетена 7671 пъти)
Shaka
Отнесен от вихъра
Публикации: 337

« -: 14.10.2011 18:02 »

Има нова стратегия за спасение на Гърция, предложена от Брюксел: Осиновете си ГРЪК срещу само 500 EUR! Той ще прави за вас всичко онова, за което нямате време през деня: - ще спи до 12 на обяд; - ще чете вестници; - ще пие кафенце; - ще говори за спорт и политика; - ще спи след обяда си; - ще стои вместо вас вечерите по барове и ресторанти; - ще танцува И ВИЕ НАЙ-СЕТНЕ ЩЕ ИМАТЕ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ, ЗА ДА РАБОТИТЕ ОТ СУТРИН ДО ВЕЧЕР!
 taz

Всяко място отдалечено от морето е провинция... (Хемингуей)
नमस्ते
Abit
Буревестник
Публикации: 855

BUL666

« Отговор #1 -: 14.10.2011 21:21 »

Няма нужда от насаждане на ... към комшиите!

Само ще ти кажа, че за 15г. там смених доста работодатели.  ГЪРЦИТЕ РАБОТЯТ НЕ СЕ СКАТАВАТ КАТО НАС! ПОВЕЧЕТО ОТ ШЕФОВЕТЕ КОИТО СЪМ ИМАЛ РАБОТЯТ РАМО ДО РАМО С РАБОТНИЦИТЕ!
Да имат  бузукия' и са винаги пълни, но не като нашите със селски тарикати... а с хора които наистина разполагат и не е проблем да оставят 150-500€ на вечер.
И така тези които са имали пак си имат, а тези които нямаха сега още повече нямат.
SHMIT
Буревестник
Публикации: 852

« Отговор #2 -: 14.10.2011 22:22 »

Няма нужда от насаждане на ... към комшиите!

Само ще ти кажа, че за 15г. там смених доста работодатели.  ГЪРЦИТЕ РАБОТЯТ НЕ СЕ СКАТАВАТ КАТО НАС! ПОВЕЧЕТО ОТ ШЕФОВЕТЕ КОИТО СЪМ ИМАЛ РАБОТЯТ РАМО ДО РАМО С РАБОТНИЦИТЕ!
Да имат  бузукия' и са винаги пълни, но не като нашите със селски тарикати... а с хора които наистина разполагат и не е проблем да оставят 150-500€ на вечер.
И така тези които са имали пак си имат, а тези които нямаха сега още повече нямат.

Убеди ме. Аз ще осиновя двама.

ПОСЛЕПИС: Юли, все още няма емотикон за смях. Има сумати безполезни емотикони. За смях който е най-важен за изразяване на позитивна и весела емоция няма. wall

Eddie
Модератор
Публикации: 1102

« Отговор #3 -: 15.10.2011 00:53 »

Разбира се,че няма да им е проблем.Виж това:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3943051

Boards: Starboard Formula 159L. ; Starboard Isonic 122L. ; AHD Tracer 90L.
Sails : Gaastra Vapor2 - 10.0 ; Neil Pryde RS Racing - 9.0;Neil Pryde RS Racing - 7.8 ; Gaastra Vapor2 - 6.0 ; Gaastra Nitro3 - 4.7
dee
Windmaster
Публикации: 567

www.archstudioperfect.com

« Отговор #4 -: 15.10.2011 20:41 »

Обаче пък Гърция дали щеше да е толкова привлекателна ако гърците не бяха айляците, бонвиваните и естетите, които са? А пък ако пак те не бяха измислили математиката, философията и демокрацията на времето, западната цивилизация сигурно още щеще да е само в сънищата на викингите. Въобще според мене гърците са куул и може да не се справят добре с кризата ама няма и да са най-виновните за нея, нали?

RRD Freestyle Wave 90
Fanatic TrippleX 119
Search 4,2
Force 5,3
Solo 6
Abit
Буревестник

BUL666

« Отговор #5 -: 15.10.2011 21:00 »

Направо си е смешно да подиграваме гърците, като си знаем ние българите колко сме работливи  Hmm   !!    :1:
Eddie
Модератор

« Отговор #6 -: 15.10.2011 21:26 »

Направо си е смешно да подиграваме гърците, като си знаем ние българите колко сме работливи  Hmm   !!    :1:
Не бъркай изкуствено завишен стандарт с това,кой колко работи !  :aaa ne:

Sails : Gaastra Vapor2 - 10.0 ; Neil Pryde RS Racing - 9.0;Neil Pryde RS Racing - 7.8 ; Gaastra Vapor2 - 6.0 ; Gaastra Nitro3 - 4.7
SHMIT
Буревестник
Публикации: 852

« Отговор #7 -: 15.10.2011 21:43 »

Утре заминавам на едно плаване с яхтичка, отново да спонсорирам съседите с 2-3000Евро.
В този ред на мисли, природата, така се е "изсрала" в Гърция, че тях няма смисъл да ги мислим. Те ще се оправят. Не зависи от тях.

Abit
Буревестник

BUL666

« Отговор #8 -: 15.10.2011 21:48 »

Не бъркай изкуствено завишен стандарт с това,кой колко работи !  :aaa ne:

Eddie, какво имаш в предвид под "изкуствено завишен стандарт"  :-O-:

пп Защо ми се струва, че темата се дублира  http://www.windsurf.bg/forum/index.php/topic,4465.0.html
Eddie
Модератор

« Отговор #9 -: 16.10.2011 19:34 »

Eddie, какво имаш в предвид под "изкуствено завишен стандарт"  :-O-:

Получаваш повече,отколкото изработваш  :D

Abit
Буревестник

BUL666

« Отговор #10 -: 16.10.2011 20:55 »

Получаваш повече,отколкото изработваш  :D

Ако имаш сравнение с България, която и държава да погледнеш в Европа,  ще изкараш същото заключение "изкуствено завишен стандарт"
Да не би в България, да е изкуствено намален?!   oops  Smile
Abit
Буревестник

BUL666

« Отговор #11 -: 16.10.2011 23:55 »

Всъщност не само тука се дублира по горе написаното а и в новинарските сайтове
N37
http://www.dnes.bg/es/2011/10/16/nastypva-sedmica-na-stachkite-v-gyrciia.131404,2

37
добавен от: Зиг   
Има нова стратегия, предложена ни от Брюксел:
Осиновете си ГРЪК срещу само 500 EUR!
Той ще прави за вас всичко онова, за което нямате време през деня:
- ще спи до 12 на обяд;
- ще чете вестници;
- ще пие кафенце;
- ще говори за спорт и политика;
- ще спи след обяда си;
- ще стои вместо вас вечерите по барове и ресторанти;
- ще танцува
И ВИЕ НАЙ-СЕТНЕ ЩЕ ИМАТЕ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ, ЗА ДА РАБОТИТЕ ОТ СУТРИН ДО ВЕЧЕР!
dee
Windmaster
Публикации: 567

www.archstudioperfect.com

« Отговор #12 -: 17.10.2011 08:05 »

Получаваш повече,отколкото изработваш  :D

На мен все още не ми е ясно как в глобален план - все пак такава е кризата - може да се получи повече от колкото е изработено. Но явно капиталът си има някакъв свой живот и той се подчинява на някакви механизми, които за беда не само аз не разбирам. (Според Насим Талеб нобеловите лауреати за икономика са някакви супер заблудени хора, които успешно забуждават много други - не знам дали е прав.)  Иначе че едни работят - други получават, пак в световен план - това ми е ясно. Но говорейки за изкуствено завишен стандарт би било интересно някой германски вестник да публикува премиите, които са получавали всякакви видове мениджъри в големите корпорации. Вярно - това е частния сектор, но пък те държавите кога точно са решавали нещата... Според мене, гръцкия въпрос е прах в очите на европейците. Лоши, лощи гърци!  :liar:

RRD Freestyle Wave 90
Fanatic TrippleX 119
Search 4,2
Force 5,3
Solo 6
valko
Windmaster
Публикации: 673

« Отговор #13 -: 17.10.2011 09:10 »

Убеди ме. Аз ще осиновя двама.

ПОСЛЕПИС: Юли, все още няма емотикон за смях. Има сумати безполезни емотикони. За смях който е най-важен за изразяване на позитивна и весела емоция няма. wall

Аз използвам този /  :D /

Boards : Fanatic Bee 117l  , Naish Enduro 106l
Sails : Loft freerace 5.3m2 , Loft 360 free 6.5m2 , Neil Pride combat 5.0m2
Shaka
Отнесен от вихъра
Публикации: 337

« Отговор #14 -: 17.10.2011 10:50 »

Съжалявам, че се пошегувах - май наистина всички са доста изнервени, щом всичко се политизира.
Аз също като Еди мисля, че съседите не са нито по-работливи ното по-мързеливи от нас. Но е факт, както пак споменава Еди, че имаха искуствено завишен стандарт и то доста над някои европейски държави.

Всяко място отдалечено от морето е провинция... (Хемингуей)
नमस्ते
Страници: 1 2 »   Най-горе
Печат
Отиди в: